FIZINIO ASMENS BANKROTAS UŽSIENYJE

Ar galima paskelbti fizinio asmens bankroto bylą užsienyje?

Labai dažnai mūsų klientai klausia – ar galima paskelbti fizinio asmens bankroto bylą užsienyje? Žinoma, kad TAIP!

 

Tačiau, prieš priimant sprendimą, reikia atsakyti į keletą klausimų:

 

  • Ar turite galimybių atsiskaityti už tarpininkų paslaugas?

  • Ar gerai kalbate ta užsienio kalba, kuria kalbančioje šalyje norite bankrutuoti, ir sugebėsite "perkąsti" sudėtingą teisinę terminiją?

  • Ar visuomet būsite tikras, kad  atitiksite svečios šalies keliamas sąlygas žmogaus bankrotui ir kažko nepraleidote "pro ausis"?

  • Ar, skelbdamas fizinio asmens bankrotą svečioje šalyje, galėsite padengti papildomas išlaidas vertimams (visi dokumentai taip pat turės būti siunčiami į Lietuvą)?

  • Ar esate pasiruošęs sudėtingam procesui pasibaigus fizinio asmens bankroto bylai svečioje šalyje? Ne visi antstoliai bei kreditoriai Lietuvoje noriai priima kitos šalies teisinius dokumentus ir procesą dažnai vilkina – vien dėl informacijos gavimo iš kitos šalies, dokumentų vertimo, taip laukiama asmeninio bankroto pabaiga gali užtrukti.

 

Jei bent į vieną klausimą atsakėte neigiamai, būtinai svarstykite galimybė bankrutuoti Lietuvoje - mūsų vertinimu, tikrai sutaupysite ir lėšų, ir žilų plaukų.

 

Dar vienas argumentas, kodėl verta bankrutuoti Lietuvoje - mūsų praktikoje pasitaikė jau ne vienas atvejis, kai žmogus, bandęs ar išsikėlęs fizinio asmens bankroto bylą užsienyje, turi grįžti atgal į Lietuvą ir čia procesas nebėra toks sklandus arba jį tenka atidėti dar dešimčiai metų. Užsienyje nesąžiningai pradėtoms ir todėl nutrauktoms fizinio asmens bankroto byloms Lietuvoje yra užtrenkiamos durys. Ir labiausiai dėl to džiaugsis Jūsų kreditoriai.

Taigi, kodėl mes esame „PRIEŠ“ fizinio asmens bankrotą užsienyje?

Nes mes niekur nedingsime ir mums reikės žiūrėti žmonėms į akis, kai kažkas užsienyje pasisuks ne taip, kaip Jums buvo žadėta. O tai, deja, labai dažnas atvejis.

Ką daryti, jeigu dirbate užsienyje ir norite išsikelti fizinio asmens bankroto bylą Lietuvoje?

Dėl nieko nesukti galvos! Svarbu, jog nebūtumėte išregistravęs nuolatinės gyvenamosios vietos Lietuvos Respublikoje (arba čia turėtumėte šeimą, artimųjų giminaičių, t. y. priežasčių sugrįžti) ir turėtumėte galimybę atvykti teismo posėdį dėl bankroto bylos iškėlimo. Visa kita be jokių problemų galima padaryti per nuotolį, Jums sąžiningai ir atvirai dirbant kitoje šalyje.

Bankrotas užsienyje ir Lietuvoje?

1

KAINA

Bankrutuoti Lietuvoje yra pigiau

4

ĮSTATYMAI

Jums suprantami įstatymai

7

SĄŽININGAS PROCESAS

Bankrotas Lietuvoje yra nuspėjamas ir be staigmenų

2

KALBA

Bankroto procesas vyksta Jums suprantama kalba

5

TARPININKAI

Bankroto procesas Lietuvoje vyksta be tarpininkų

8

DOKUMENTAI

Dokumentai pasiekiami net po bankroto proceso pabaigos

3

BANKROTO ADMINISTRATORIUS

Ranka pasiekiamas bankroto administratorius

6

VERTIMAI

Nereikalingi brangūs vertimai į kitą kalbą

9

PABAIGA

Bankrotas Lietuvoje nesukelia skuadžių pasekmių

 

Turite klausimų dėl bankroto užsienyje? Dvejojate? Galime pasitarti.

PASITARKIME!

  • Black Facebook Icon
background_edited_edited.png
background_edited_edited.png

Mus rasite

Maironio g. 23-1, Vilnius

info@stipruszmogus.lt  |  Tel: 860 5678 23

background_edited_edited.png

Šio tinklapio turinys, įskaitant tekstą, vaizdinę medžiagą, garsinį apipavidalinimą, prekių ženklus ir kt., yra UAB "Stiprus žmogus" nuosavybė. Tinklapyje esančią medžiagą, informaciją ir bet kokią intelektinę nuosavybę kopijuoti, platinti ar kitaip panaudoti be išankstinio rašytinio bendrovės sutikimo yra draudžiama.