Ar galima paskelbti fizinio asmens bankroto bylą užsienyje?

 

Dažnas mūsų klientas klausia – ar galima paskelbti fizinio asmens bankroto bylą užsienyje? Atsakymas, žinoma, TAIP.

 

Deja, kaip ir kiekvienu atveju, prieš priimant sprendimą, verta apsvarstyti daugelį niuansų:

 

  • Ar esate pasiryžę papildomoms tarpininkų paslaugoms?

  • Ar tikrai puikiai šnekate ta užsienio kalba, kurioje norite bankrutuoti ir nepasiklysite sudėtingoje tos šalies teisinėje terminijoje?

  • Ar esate tikras, kad sąžiningai atitiksite svečios šalies keliamas sąlygas žmogaus bankrotui? Kreditoriai visuomet ieškos, kur galite suklupti ir norės nutraukti Jūsų bankroto bylą;

  • Ar, skelbdami fizinio asmens bankrotą svečioje šalyje, norėsite patirti papildomų išlaidų vertimams (visi dokumentai taip pat turės būti siunčiami į Lietuvą)?

  • Ar esate pasiruošę sudėtingam procesui pasibaigus fizinio asmens bankroto bylai svečioje šalyje? Ne visi antstoliai bei kreditoriai Lietuvoje noriai priima kitos šalies teisinius dokumentus ir procesą dažnai vilkina – vien dėl informacijos gavimo iš kitos šalies, dokumentų vertimo, taip laukiama asmeninio bankroto pabaiga gali užtrukti.

 

Jei bent į vieną klausimą atsakėte neigiamai, siūlome sąžiningai ir atvirai bankrutuoti Lietuvoje, kur visuomet savo gimta kalba gausite aiškius ir konkrečius atsakymus, kur Jums visuomet gelbės Jūsų šalies teismas ir nežiūrės kreivai dėl galbūt „ne visai sąžiningai“ keliamos bankroto bylos.

 

Labai gaila, tačiau mūsų praktikoje pasitaikė jau ne vienas atvejis, kai žmogus, bandęs ar išsikėlęs fizinio asmens bankroto bylą užsienyje, turi grįžti atgal į Lietuvą ir čia procesas nebėra toks sklandus arba jį tenka atidėti dar dešimčiai metų. Užsienyje nutrauktoms, nesąžiningai pradėtoms fizinio asmens bankroto byloms Lietuvoje yra užtrenkiamos durys. Ir, be abejonės, Jūsų kreditoriai dėl to džiaugiasi.

 

 

 

Taigi, kodėl mes esame „PRIEŠ“ fizinio asmens bankrotą užsienyje?

 

Nes mes niekur nedingsime ir mums reikės žiūrėti žmonėms į akis, kai kažkas užsienyje pasisuks ne taip, kaip Jums buvo žadėta. O tai, deja, labai dažnas atvejis.

 

 

 

Ką daryti, jeigu dirbate užsienyje?

 

Dėl nieko nesukti galvos! Svarbu, jog nebūtumėte išregistravęs nuolatinės gyvenamosios vietos Lietuvos Respublikoje (arba čia turėtumėte šeimą, artimųjų giminaičių, priežasčių sugrįžti) ir turėtumėte galimybę atvykti teismo posėdį dėl bankroto bylos iškėlimo. Visa kita be jokių problemų galima padaryti per nuotolį, Jums sąžiningai ir atvirai dirbant kitoje šalyje.

 

 

 

Bankrotas užsienyje ir Lietuvoje?

1

KAINA

Bankrutuoti Lietuvoje yra pigiau

4

ĮSTATYMAI

Jums suprantami įstatymai

7

SĄŽININGAS PROCESAS

Bankrotas Lietuvoje yra nuspėjamas ir be staigmenų

2

KALBA

Bankroto procesas vyksta Jums suprantama kalba

5

TARPININKAI

Bankroto procesas Lietuvoje vyksta be tarpininkų

8

DOKUMENTAI

Dokumentai pasiekiami net po bankroto proceso pabaigos

3

BANKROTO ADMINISTRATORIUS

Ranka pasiekiamas bankroto administratorius

6

VERTIMAI

Nereikalingi brangūs vertimai į kitą kalbą

9

PABAIGA

Bankrotas Lietuvoje nesukelia skuadžių pasekmių

 

Turite klausimų dėl bankroto užsienyje? Dvejojate? Galime pasitarti.

 

FIZINIO ASMENS BANKROTAS UŽSIENYJE

PASITARKIME!

  • Black Facebook Icon
background_edited_edited.png
background_edited_edited.png

Mus rasite

Maironio g. 23-1, Vilnius

info@stipruszmogus.lt  |  Tel: 860 5678 23

background_edited_edited.png

Šio tinklapio turinys, įskaitant tekstą, vaizdinę medžiagą, garsinį apipavidalinimą, prekių ženklus ir kt., yra UAB "Stiprus žmogus" nuosavybė. Tinklapyje esančią medžiagą, informaciją ir bet kokią intelektinę nuosavybę kopijuoti, platinti ar kitaip panaudoti be išankstinio rašytinio bendrovės sutikimo yra draudžiama.