FIZINIO ASMENS BANKROTO BYLOS ADMINISTRAVIMAS

 

 

 

Kas tas – fizinio asmens bankroto administravimas?

 

Pirmiausia – tai licencijuota profesionalaus teisininko (ekonomikos specialisto) veikla, kurioje yra teikiamos fizinio asmens bankroto bylos „valdymo ir kontroliavimo“ paslaugos. Kitaip sakant – bankroto administravimas yra šias paslaugas teikiančio asmens gyvenimas ranka rankon tiek su bankrutuojančiu asmeniu, tiek su dažniausiai priešiškais šio asmens kreditoriais.

 

Bankroto administratorius kartu su teismu visą fizinio asmens bankroto procedūrą kreipia tinkama linkme ir padeda žmogui nukeliauti iki šio proceso pabaigos, t. y. sėkmingo skolų nurašymo.

 

Deja, Lietuvoje nėra gausu itin profesionalių fizinių asmenų bankroto administratorių. Tam yra kelios priežastys:

 

  • Pirma jų – įmonių bankroto administravimas yra žymiai labiau apsimokanti veikla, todėl retas bankroto administratorius yra fizinių asmenų bankroto specialistas;

  • Antra, fizinių asmenų bankroto administravimas yra labai specifinė ir nauja veikla, kuri reikalauja šios srities išmanymo, nuolatinio domėjimosi teismų praktika, kuri dažnai nulemia pačią parankiausią bankroto bylos strategiją;

  • Trečia, tik didelio kiekio fizinių asmenų bankroto bylų administravimas sudaro sąlygas bankroto administratoriui susikurti reikiamą kvalifikaciją ir turėti atsakymus į bet kuriuos fizinio asmens bankroto proceso klausimus. Deja, tokius fizinių asmenų bankroto administratorius Lietuvoje galima būtų suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų;

  • Ketvirta, tik didelio kiekio fizinių asmenų bankroto bylų administravimas sudaro sąlygas bankroto administratoriui savo veiklą plėtoti sąžiningai, atvirai ir be papildomų „lėšų“ iš bankrutuojančio asmens reikalavimo. Deja, mus pasiekia ne vieno asmens nusivylęs skundas, kad tokių prašymų Lietuvoje iki šiol yra gausu.

 

Būkite rūpestingas – tinkamo profesionalo radimas neabejotinai padės suplanuoti sėkmingą fizinio asmens bankroto procesą!

 

 

 

Bankroto administratoriaus pasirinkimas

 

Sveikiname, Jūs jau radote savo bankroto administratorių!

 

Bankroto administratorius - tai srities profesionalas, gebantis paversti bankroto procedūrą Jums nesudėtinga ir paprasta. Jei bankroto administratorius nesugeba atsakyti į Jūsų klausimus ir po pokalbio nesate tikras dėl savo situacijos - ieškokite kito profesionalo.

 

 

 

UAB „Stiprus žmogus“ – vienas didžiausių fizinių asmenų bankroto administratorių Lietuvoje

 

Stiprus žmogus - vienas stipriausių bankroto administratorių Lietuvoje, besiverčiantis išskirtinai tik fizinių asmens bankroto bylų administravimu. Čia dirba tik profesionalūs teisininkai – turintys daugiau nei dešimties metų patirtį bankroto procedūrose ir fizinių asmenų bankroto bylas administruojantys nuo pat šios instituo Lietuvoje atsiradimo dienos.

 

UAB „Stiprus žmogus“ nuolat administruoja apie 100 fizinių asmenų bankroto bylų, taip pat:

- visiems norintiems padeda parengti pareiškimą dėl fizinio asmens bankroto bylos iškėlimo;

- teikia profesionalias konsultacijas visas fizinio asmens bankroto bylos klausimais;

- padeda rengti fizinio asmens mokumo atkūrimo planą;

- rengia visus būtinus teisminius dokumentus dėl fizinio asmens bankroto bylos, taip pat – skundus, prašymus ir kt.

 

UAB „Stiprus žmogus“ teikia paslaugas visoje Lietuvoje, visomis įmanomis ryšio priemonėmis. Jei kontaktas „akis į akį“ Jums netinkamas, nieko tokio – turime klientų, kurių iki šiol nesame matę, o jie jau sėkmingai baigia fizinio asmens bankroto procesą!

KREIPKITĖS.

MES GALIME PADĖTI.

  • Black Facebook Icon
background_edited_edited.png
background_edited_edited.png

Mus rasite

Maironio g. 23-1, Vilnius

info@stipruszmogus.lt  |  Tel: 860 5678 23

background_edited_edited.png

Šio tinklapio turinys, įskaitant tekstą, vaizdinę medžiagą, garsinį apipavidalinimą, prekių ženklus ir kt., yra UAB "Stiprus žmogus" nuosavybė. Tinklapyje esančią medžiagą, informaciją ir bet kokią intelektinę nuosavybę kopijuoti, platinti ar kitaip panaudoti be išankstinio rašytinio bendrovės sutikimo yra draudžiama.