FIZINIŲ ASMENŲ BANKROTO ADMINISTRAVIMO KAINA

 

 

 

Pareiškimo dėl bankroto bylos iškėlimo kaina

 

Kad ir kiek beieškotumėte - pas mus visuomet rasite žemiausią kainą ir aukščiausią kokybę!

 

Kodėl?

Atsakymas paprastas - mūsų komanda specializuojasi išskirtinai fizinių asmenų bankroto bylų klausimais, todėl turi sukaupusią didžiausią patirtį ir kompetenciją, kas leidžia užtikrinti kkybę bei operatyvų darbą.

 

Pas mus pareiškimo dėl bankroto bylos iškėlimo, įsikaitant visas Jums būtinas konsultacijas neraminančiais klausimais (gyvai ir telefonu ar el. paštu), strategijos sudėliojimas ir pan. kainuoja nuo 900 Eur vieno fizinio asmens bankroto byloje.

 

Ši kaina gali skirtis, jei:

 

  • turite nemažai kreditorių;

  • turite daugiau nei keletą turto objektų (tiek kilnojamojo, tiek nekilnojamojo);

  • norite išsikelti kelių asmenų bankroto bylą;

  • kitų išskirtinių fizinio asmens bankroto bylos aplinkybių, kurias būtinai su Jumis aptarsime iš anksto.

 

 

 

Fizinio asmens mokumo atkūrimo plano parengimo kaina

 

Iškėlus Jums fizinio asmens bankroto bylą atsipalaiduoti negalite, - laukia vieno svarbiausių bankroto proceso dokumento - mokumo atkūrimo plano - parengimas.  Kadangi dėl šio dokumento nepateikimo teismui laiku Jūsų bankroto byla gali būti nutraukta, siūlome iš anksto kreiptis į profesionalus - kad visas procesas būtų sklandus ir operatyvus.

Mokumo atkūrimo plano parengimo rinkoje svyruoja nuo 400 iki 500 Eur. Mes žinome, kaip fizinio asmens mokumo atkūrimo planą parengti taupiausiomis sąnaudomis ir palankiausiomis sąlygomis – tikrai mažesnėmis, nei nurodyta aukščiau!

 

 

 

Bankroto administravimo išlaidos iki mokumo atkūrimo plano patvirtinimo, kurias tvirtina teismas

 

Įstatyme numatyta, kad šios bankroto administravimo išlaidos neturėtų viršyti 4xMMA ( 2020 metais - tai 2 428 Eur). Pas mus šių išlaidų patirsite kur kas mažiau: UAB "stiprus žmogus" prašomos patvirtinti bankroto administravimo išlaidos keturiems ir daugiau mėnesių iki Plano patvirtinimo teisme siekia nuo 150,80 Eur išlaidų + 250 Eur bankroto administratoriaus atlyginimas, kuris yra tvirtinamas kreditorių kartu su mokumo atkūrimo planu.

Ši suma gali būti nežymiai didesnė, jei bankroto byloje yra didelis kiekis kreditorių ar bankrutuojate ne vienas.

 

 

 

Bankroto administravimo išlaidos po mokumo atkūrimo plano teisme patvirtinimo

 

UAB "Stiprus žmogus" formuoja nuoseklią, skaidrią ir konkrečią savo kainų praktiką visose fizinių asmenų bankroto bylose, todėl mūsų kainos iš anksto yra žinomos visiems kreditoriams: bankroto administravimo išlaidos po mokumo atkūrimo plano patvirtinimo pas mus svyruoja nuo 50-55 Eur/ mėn.

 

Labai svarbu, jog šias išlaidas mokate ne tiesiogiai iš savo kišenės – jos dengiamos iš lėšų, kurias Jūs sukaupiate kas mėnesį vesdamas lėšas, viršijančias Jūsų būtinųjų poreikių sumą, į bankroto administratoriaus atidarytą depozitinę sąskaitą, taigi - administravimo išlaidos atskaitomos iš lėšų, kirtų kreditoriams.

 

Pavyzdys. Jei „į rankas“ gaunate 600 Eur, tikėtina, kad Jūsų būtiniesiems poreikiams būtų patvirtinta 450 Eur suma. Taigi, kiekvieną mėnesį į bankroto administratoriaus Jums atidarytą depozitinę sąskaitą turėtumėte pervesti 150 Eur. Būtent iš šios sumos ir būtų dengiamos aukščiau nurodytos bankroto adminstravimo išlaidos, o likusi dalis būtų skirstoma kreditoriams.

 

 

 

Fizinio asmens bankroto administravimo išlaidų apmokėjimo tvarka

 

  1. Jei pareiškimą dėl fizinio asmens bankroto bylos iškėlimo rengsite pas mus (t. y. pas profesionalų bankroto administratorių), pasirašę su Jumis teisinių paslaugų sutartį, jog būtume ramus dėl mūsų įsipareigojimų Jums, paprašysime pusę sumos už pareiškimo parengimą avansu. Kita likusi sumos dalis mokama, kai teismas priima nagrinėti fizinio asmens pareiškimą, t. y. kai teismui jokių papildomų dokumentų teikti nebereikia. Paprastai šiuos du mokėjimus skiria ne mažiau nei 2 mėnesiai.

  2. Visos kitos išlaidos yra apmokamos jų atsiradimo momentu, proporcingai nuo Jūsų gaunamų pajamų.

NORITE SUŽINOTI DAUGIAU?

PARAŠYKITE MUMS.

  • Black Facebook Icon
background_edited_edited.png
background_edited_edited.png

Mus rasite

Maironio g. 23-1, Vilnius

info@stipruszmogus.lt  |  Tel: 860 5678 23

background_edited_edited.png

Šio tinklapio turinys, įskaitant tekstą, vaizdinę medžiagą, garsinį apipavidalinimą, prekių ženklus ir kt., yra UAB "Stiprus žmogus" nuosavybė. Tinklapyje esančią medžiagą, informaciją ir bet kokią intelektinę nuosavybę kopijuoti, platinti ar kitaip panaudoti be išankstinio rašytinio bendrovės sutikimo yra draudžiama.