FIZINIO ASMENS BANKROTO PROCEDŪRA

Ar iš tiesų fizinio asmens bankroto procesas skamba taip bauginančiai?

Visiškai ne!

 

Galbūt taip buvo prieš daugiau nei 5 metus, kai bankroto procesas buvo kažkas naujo – lyg neragautas egzotinis vaisius. Teisme gąsdino vien žodis – fizinio asmens bankroto byla, kadangi nebuvo aišku nei kaip tiksliai aiškinti fizinio asmens bankroto bylos iškėlimo sąlygas, nei kaip tinkamai parinkti bankroto administratorių.

 

Žinoma, neadekvačiausia buvo (dažnais atvejais tebėra!) fizinio asmens bankroto kaina.

 

Galime Jus nudžiuginti – dabar viskas gerokai pasikeitę!

 

 • dažniausiai teismai, prieš kuriuos ant stalo guli fizinio asmens bankroto byla, vadovaujasi gausia ir suformuota asmeninio bankroto praktika;

 • fizinio asmens bankroto bylos iškėlimas yra aiškesnis ir sklandesnis, kadangi Lietuvoje fizinių asmenų bankroto bylų skaičius keliauja link trijų tūkstančių;

 • fizinio asmens bankroto bylos parengiamasis etapas – visuomet sklandus, jei pasirenkate savo srities profesionalą;

 • jei esate pasirengęs skaidriai ir sąžiningai apmokėti už fizinio asmens bankroto administravimą – kaina Stipriems Žmonėms nesikandžioja!

 • kadangi teismų praktika išskyrė profesionalius bankroto administratorius ir tuos, kurie tik nori gauti atlyginimą, pasirinkti sau tinkamą bankroto administratorių nebėra taip sunku – klauskite, bankroto administratorius turi atsakyti į visus Jūsų klausimus, nes visi atsakymai yra - tik ne visi juos žino;

 • jei kažkada nebuvo aišku, kaip sudaromas ir kaip taikomas fizinio asmens mokumo atkūrimo planas – dabar tokios problemos nebėra. Jums reikia tik šio dokumento? Drąsiai kreipkitės į mūsų profesionalius teisininkus!

 • norite, kad fizinio asmens bankroto bylos užbaigimo procedūra būtų sklandi, o apie bankroto bylos nutraukimą nereikėtų sukti galvos? Tinkamą asmeninio bankroto bylos pabaigą visada nulemia aiškus, sklandus ir sąžiningas fizinio asmens bankroto bylos iškėlimas bei kokybiškas ir visas detales įtraukiantis mokumo atkūrimo planas.

 

Neieškokite pigiau ir profesionaliau, nes mes Jums garantuojame kokybę!

BANKROTO GIDAS arba 10 ŽINGSNIŲ NAUJO RYTOJAUS LINK

Sitting on Rock

1

Nuspręsti, ar bankrotas – Jums tinkama išeitis.

 1. Jei Jūsų skolos viršija 25 MMA (2020 metais - tai 15 175 Eur);

 2. Jei paskutinius 3 metus elgėtės sąžiningai (stengėtės dirbti, bent kokia dalimi atsiskaityti su kreditoriais (antstoliais), neišdovanojote savo turto, neprisiėmėte perteklinių finansinių įsipareigojimų jau negalėdamas atiduoti turimų skolų ir pan.);

 3. Jeigu nebuvote nuteistas už finansines nusikalstamas veikas (pagal BK);

 4. Jeigu Jūsų skolos atsirado ne dėl žalingų įpročių (lošimų, piktnaudžiavimo alkoholiu ir kt.);

 5. Jeigu tau pat metu nevyksta Jūsų individualios (personalinės įmonės bankrotas);

 6. Jeigu Jums jau buvo iškelta fizinio asmens bankroto byla - nuo šios bylos pabaigos jau yra praėję 10 metų.

Jei turite klausimų, abejonių ir nesate tikras – prašome nedelsti ir su mumis susisiekti. Juk rytojus – jau čia pat!

Kaip pasikeitė žmonių požiūris į asmeninį bankrotą nuo 2013 metų?

Žmonės tapo atviresni, drąsesni ir pribrendo pokyčiams.

Žinoma, ne tokiu mastu, kaip kaimyninėje Latvijoje, kuri, nors ir turi mažiau gyventojų, tačiau bankrutuojančių ten gerokai daugiau. Lietuviai iš prigimties labiau užsispyrę ir nori viską padaryti iki galo. Labai gaila, bet dažnu atveju, kai buvo užsiimama dideliu verslu ar buvo imta milžiniška paskola būstui, o šis nuvertėjo, to galo nebematyti dėl labai greitai augančių palūkanų ir delspinigių, taip pat – antstolių vykdymo išlaidų. Žmogus gali svajoti išsimokėti skolas, tačiau nepradedant naujo verslo tai dažniausiai nėra įmanoma – gaunamo atlyginimo paprasčiausiai nepakanka dengti skaičiuojamoms skolos palūkanoms, o ką jau kalbėti apie pačios skolos grąžinimą. Žinoma, tokiam žmogui kurti naujo verslo niekas neleidžia dėl turimų įsiskolinimų ir jis tiesiog sukasi kaip voverė rate, kol galiausiai praranda entuziazmą ir viltį. Puiku, kai žmogus iki to laiko sugeba priimti sprendimą pradėti fizinio asmens bankroto procedūrą ir viską pradėti iš pradžių – tada nebūna gaila prarasto galybės laiko ir energijos, o svarbiausia - sveikatos.

Ar asmeninis bankrotas - tai tik skolų nurašymo procedūra?

Teiginyje yra dalis tiesos. Tačiau kita dalis, – jog Lietuvoje fizinio asmens bankroto procesas taip pat yra orientuotas į fizinio asmens mokumo atkūrimą. Tai reiškia, kad per trejus asmeninio bankroto proceso metus žmogus išmoksta valdyti savo finansus, skaičiuoti išlaidas ir pavyzdingai skirti dalį pajamų kreditorių reikalavimams dengti. Ši drausmė duoda tikrai daug, įgalina patį žmogų iš naujo tapti atsakingu už savo finansų valdymą, o ne atsiduoti į antstolių rankas. Ši patirtis tikrai naudinga, ypač tiems, kurie jau daugelį metų gyvena tik iš nedidelės dalies atlyginimo, palikto po antstolių atliekamų nuskaitymų.

Ar bankrutuoti - gėda?

Iš tiesų – visiškai priešingai. Mūsų klientai – drąsūs ir stiprūs žmonės, kurie nenori slapstytis nuo antstolių ar gyventi gyvenimą nuleidę galvas nieko nebesitikint. Priimti sprendimą bankrutuoti nėra lengva, nes tam reikia ryžto dėl vis dar gajų mitų, kad fizinio asmens bankrotas yra kažkas gėdingo. Nuspręsti bankrutuoti – tai leisti sau laukti rytojaus, kada vėl bus galima įgyventi visas svajones – ar tai būtų naujas verslas, nekilnojamojo turto įsigijimas, ar teisė naudotis visu uždirbamu atlyginimu. Tame nieko gėdingo nėra. Asmeninio bankroto procedūra – tai išeitis, kuomet daugiau jokių kitų galimybių nebelieka. Ir ši išeitis yra teisėta, laiko patikrinta ir veikianti.

SUSISIEKITE!

 • Black Facebook Icon
background_edited_edited.png
background_edited_edited.png

Mus rasite

Maironio g. 23-1, Vilnius

info@stipruszmogus.lt  |  Tel: 860 5678 23

background_edited_edited.png

Šio tinklapio turinys, įskaitant tekstą, vaizdinę medžiagą, garsinį apipavidalinimą, prekių ženklus ir kt., yra UAB "Stiprus žmogus" nuosavybė. Tinklapyje esančią medžiagą, informaciją ir bet kokią intelektinę nuosavybę kopijuoti, platinti ar kitaip panaudoti be išankstinio rašytinio bendrovės sutikimo yra draudžiama.