Pareiškimo dėl fizinio asmens bankroto bylos iškėlimo kaina, jei dėl šio dokumento yra kreipiamasi į advokatą, gali kainuoti daugiau nei 1700 Eur.

Mes esame pasiruošę Jums padėti už kone dvigubai mažesnę sumą! Skambinkite ir dėl visko susitarsime!

Daugiau apie fizinio asmens bankroto kainą galite paskaityti čia.

Bankroto administravimo išlaidos skiriamos į dvi dalis:

  1. Bankroto administravimo išlaidos iki mokumo atkūrimo plano patvirtinimo (apie keturi mėnesiai nuo bankroto bylos iškėlimo dienos).

Fizinių asmenų bankroto įstatyme nustatyta, kad  šios išlaidos neturėtų viršyti 4xMMA. Mes prašome paskirsti kelias kartus mažesnes bankroto administravimo išlaidas, apie jas plačiau galite pasiskaityti čia (procesas/ kaina).

  1. Bankroto administravimo išlaidos po mokumo atkūrimo plano patvirtinimo.

Labai dažna situacija, kai bankroto administratoriai prašo bankroto administravimo išlaidas, susidarančias po mokumo atkūrimo plano patvirtinimo, dengti iš bankrutuojančio asmens kišenės, iš anksto ir apie tai neinformuojant kreditorių.

Mes dirbame tik skaidriai, dėl šios priežasties dėl mūsų paslaugų tęstinumo ir kokybės galėsite būti tikri viso bankroto proceso metu!

Mūsų prašomas įkainis – 50-55 Eur/ mėn. po mokumo atkūrimo plano patvirtinimo.

Priešingai nei kaimyninėje Latvijoje, Lietuvoje Jūsų skola nėra niekaip susijusi su Jūsų trejų metų mokėjimais kreditoriams. Svarbiausia rodiklis, kuris nulemia, kiek įmokų kreditoriams bus išmokėta per trejus metus, – Jūsų mėnesinė būtinųjų poreikių suma. Šias lėšas atskaičius iš Jūsų gaunamų pajamų, skirtumas kiekvieną mėnesį turi būti pervedamas į bankroto administratoriaus Jums atidarytą depozitinę sąskaitą. Būtent todėl taip svarbu dar fizinio asmens bankroto bylos iškėlimo momento labai gerai apgalvoti sumą, reikalingą Jūsų būtiniesiems poreikiams tenkinti.

Daugiau apie išlaidas būtiniesiems poreikiams galite pasiskaityti čia.

Po mokumo atkūrimo plano patvirtinimo fizinio asmens bankroto administravimas Jums nieko nekainuoja. Kodėl? Todėl, kad plane nustačius Jūsų mėnesinių išlaidų sumą, likusi mėnesinių pajamų dalis yra skiriama kreditoriams. Būtent iš šios – kreditoriams skirtos lėšų dalies – yra dengiamas atlyginimas fizinio asmens bankroto administratoriui bei visos kitos būtinos lėšos bankroto procedūroms atlikti (pvz., turtui parduoti).

Visiškai neklystate, jei manote, kad už bankroto administravimą Jūsų byloje apmoka kreditoriai!