FIZINIO ASMENS BANKROTAS KAUNE

 

Fizinių asmenų bankroto bylas Kaune ir Kauno rajone nagrinėja:

- Kauno apylinkės teismo Kauno rūmai;

- Kauno apylinkės teismo Kėdainių rūmai;

- Kauno apylinkės teismo Jonavos rūmai.

 

Šiuo metu Kaune yra vykdomos 159  fizinio asmens bankroto procedūros, Kauno rajone – 36 fizinio asmens bankroto procedūros.

 

Kauno apskrityje Stiprus žmogus šiuo metu administruoja 11 bankroto bylų.

 

Net 156 fizinio asmens bankroto procedūros Kaune ir Kauno rajone jau yra pasibaigusios arba nutrauktos. 3 asmeninio bankroto bylas Kauno mieste ir rajone jau yra pabaigusi ir Stipraus žmogaus komanda.

 

Šiame regione Stipraus žmogaus komandai neteko pralaimėti nei vienos bylos – visi prašymai iškelti fizinio asmens bankroto bylą, skundai ir atsiliepimai administruojant fizinių asmenų bankroto bylas yra sprendžiami mūsų atstovaujamų bankrutuojančių asmenų naudai.

 

Vienoje tokių fizinio asmens bankroto bylų, kurioje priimta teismo nutartis jau yra įsiteisėjusi, taigi – suformuotas precedentas, mūsų komandai pavyko teismą įtikinti, kad Plane numatytos įmokos kreditoriams yra tik preliminarios ir dėl objektyvių aplinkybių (ligos, prastovos ir pan.) gali kisti, taigi, ir būti mažesnės, taip nesudarant pagrindo nutraukti fizinio asmens bankroto bylos.

Jei gyvenate Kaune ir Kauno rajone ir Jūsų finansinė situacija yra itin sudėtinga, neabejodamas kriepkitės į mus - kartu bandysime rasti Jums tinkamą sprendimą!

NORITE BANKRUTUOTI KAUNE? KREIPKITĖS. PADĖSIME.

  • Black Facebook Icon
background_edited_edited.png
background_edited_edited.png

Mus rasite

Maironio g. 23-1, Vilnius

info@stipruszmogus.lt  |  Tel: 860 5678 23

background_edited_edited.png

Šio tinklapio turinys, įskaitant tekstą, vaizdinę medžiagą, garsinį apipavidalinimą, prekių ženklus ir kt., yra UAB "Stiprus žmogus" nuosavybė. Tinklapyje esančią medžiagą, informaciją ir bet kokią intelektinę nuosavybę kopijuoti, platinti ar kitaip panaudoti be išankstinio rašytinio bendrovės sutikimo yra draudžiama.