FIZINIO ASMENS BANKROTAS ŠIAULIUOSE

 

Fizinių asmenų bankroto bylas Šiauliuose ir Šiaulių rajone nagrinėja:

- Šiaulių apylinkės teismo Šiaulių rūmai;

- Šiaulių apylinkės teismo Joniškio rūmai;

- Šiaulių apylinkės teismo Kelmės rūmai;

- Šiaulių apylinkės teismo Pakruojo rūmai;

- Šiaulių apylinkės teismo Radviliškio rūmai;

- Šiaulių apylinkės teismo Raseinių rūmai.

 

Šiuo metu Šiauliuose yra vykdomos 56 fizinio asmens bankroto procedūros, Šiaulių rajone – 11 fizinio asmens bankroto procedūrų.

 

Šiose apskrityse Stiprus žmogus administruoja 6 vis dar vykstančias bankroto bylas.

 

Net 42 fizinio asmens bankroto procedūros Šiauliuose ir Šiaulių rajone jau yra pasibaigusios arba nutrauktos. 3 asmeninio bankroto bylas Šiaulių mieste ir rajone jau yra pabaigusi ir Stipraus žmogaus komanda.

 

Vienoje Šiaulių mieste iškeltoje fizinio asmens bankroto byloje mūsų teisininkų komandai pavyko patvirtinti itin dideles būtinąsias išlaidas dirbančiam garbaus amžiaus fiziniam asmeniui, motyvuojant tuo, jog žmogui reikalingos papildomos išlaidos tinkamai reprezentatyviai išvaizdai bei konkuravimui su jaunesnio amžiaus kandidatais į darbinę poziciją.

Gyvenate Šiauliuose ar Šiaulių rajone ir Jums reikia pagalbos dėl fizinio asmens bankroto? Neabejodamas kreipkitės į mus.

NORITE BANKRUTUOTI ŠIAULIUOSE? KREIPKITĖS. PADĖSIME.

  • Black Facebook Icon
background_edited_edited.png
background_edited_edited.png

Mus rasite

Maironio g. 23-1, Vilnius

info@stipruszmogus.lt  |  Tel: 860 5678 23

background_edited_edited.png

Šio tinklapio turinys, įskaitant tekstą, vaizdinę medžiagą, garsinį apipavidalinimą, prekių ženklus ir kt., yra UAB "Stiprus žmogus" nuosavybė. Tinklapyje esančią medžiagą, informaciją ir bet kokią intelektinę nuosavybę kopijuoti, platinti ar kitaip panaudoti be išankstinio rašytinio bendrovės sutikimo yra draudžiama.