FIZINIO ASMENS BANKROTO KAINA

Mes žinome, kaip bankroto bylą išsikelti bent jau dvigubai mažesnėmis sąnaudomis nei pas advokatą ir gerokai pigiau nei bet kur kitur! Ir garantuojame – mūsų pasiūlyta fizinio asmens bankroto kaina bei sąlygos bus geriausios!

Fizinio asmens bankroto kainą galime išskirti į šias atskiras grupes:

1) Pareiškimas dėl fizinio asmens bankroto bylos iškėlimo ir jo kaina;

2) Bankroto administravimo išlaidos iki Mokumo atkūrimo plano patvirtinimo;

3) Bankroto administravimo išlaidos po Mokumo atkūrimo plano patvirtinimo;

4) Lėšos, mokamos kreditoriams.

Žemiau galite paskaityti apie kiekvieną iš šių fizinio asmens bankroto kainos elementų.

Kiek kainuoja pareiškimas dėl bankroto bylos iškėlimo?

Galite pareiškimą parnegti pats - ir tai Jums nekainuos nieko.

 

Žinoma, ši  paslauga gali kainuoti ir daugiau nei 2 000 Eur, jeigu pagalbos kreipsitės į advokatą.

 

Mes galime pasiūlyti itin palankes pareiškimo dėl fizinio asmens bankroto bylos iškėlimo kainas, t. y. nuo 900 Eur vieno fizinio asmens bankroto byloje.

 

Jei bankrutuoti norite dviese, nesijaudinkite - fizinio asmens bankroto bylos iškėlimo kaina nepaauga dvigubai. Drąsiai kreipkitės į mus, kad galėtume Jums rasti tinkamiausią sprendimą dėl fizinio asmens bankroto bylos iškėlimo už Jums priimtiną kainą!

Bankroto administravimo išlaidos iki mokumo atkūrimo plano patvirtinimo

Įstatymas numato, kad fizinio asmens bankroto administravimo išlaidos už bankroto procesą iki mokumo atkūrimo plano patvirtinimo neturėtų viršyti 4xMMA (2 428 Eur).

 

Pas mus šių išlaidų patirsite kur kas mažiau: mūsų prašomos patvirtinti bankroto administravimo išlaidos keturiems ir daugiau mėnesių iki Plano patvirtinimo siekia nuo 150,80 Eur išlaidų + 250 Eur bankroto administratoriaus atlyginimo.

 

Ši suma gali šiek tiek padidėti, jei bankroto byloje yra didelis kiekis kreditorių ar iškeliama kelių fizinių asmenų bankroto byla.

Bankroto administravimo išlaidos po mokumo atkūrimo plano patvirtinimo

Fizinio asmens bankroto administravimo kaina po mokumo atkūrimo plano patvirtinimo pas mus – nuo 50-55 Eur/ mėn.  Labai svarbu, jog šias bankroto administravimo išlaidas mokate ne tiesiogiai iš savo kišenės – jos dengiamos iš lėšų, kurias Jūs sukaupiate kas mėnesį vesdamas lėšas, viršijančias Jūsų būtinųjų poreikių sumą, bankroto administratoriui.

Taigi faktiškai po mokumo atkūrimo plano patvirtinimo bankrotas Jums iš tiesų nekainuoja nieko. Kodėl? Todėl, kad plane nustačius Jūsų mėnesinių išlaidų sumą, likusi mėnesinių pajamų dalis yra skiriama kreditoriams. Būtent iš šios – kreditoriams skirtos lėšų dalies – yra atskaitomas atlyginimas fizinio asmens bankroto administratoriui bei visos kitos būtinos lėšos bankroto procedūroms atlikti. Iš esmės nesuklystume teigdami, kad už fizinio asmens bankroto proceso administravimą moka kreditoriai.

Lėšos, mokamos kreditoriams

Gera žinia ta, kad Lietuvoje kreditoriams mokamos įmokos nėra niekaip susijusios su Jūsų turimų skolų dydžiu! Svarbiausia suma, apie kurią sukasi visi Jūsų daromi mokėjimai kreditoriams, – bankroto bylos iškėlimo metu patvirtinta bei mokumo atkūrimo plane numatyta Jums skiriama naudotis būtinųjų išlaidų suma. Visas Jūsų gautas lėšas, viršijančias šią sumą, (darbo užmokestis, pensija, dovanos, individualios veiklos pajamos kt.), viso fizinio asmens bankroto proceso metu nuo bankroto bylos iškėlimo dienos reikia vesti į bankroto administratoriaus Jums atidarytą depozitinę sąskaitą, būtent iš šių kaupiamų lėšų ir yra dengiamos bankroto administravimo išlaidos. Žinoma, tai garantuojame tik mes.

Pavyzdys. Jei „į rankas“ gaunate 600 Eur, tikėtina, kad Jūsų būtiniesiems poreikiams būtų patvirtinta 450 Eur suma. Taigi, kiekvieną mėnesį į bankroto administratoriaus Jums atidarytą depozitinę sąskaitą turėtumėte pervesti 150 Eur.

Fizinio asmens bankroto kaina glaustai

Pareiškimo dėl fizinio asmens bankroto bylos iškėlimo kaina

Bankroto administravimo kaina iki Plano

Bankroto administravimo kaina po Plano

Lėšos, mokamos kreditoriams maždaug 3,3 metų

Nuo 900 Eur

150,80 Eur + 250 Eur atlyginimas administratoriui

Nuo 50 Eur/mėn.

Nuo 130 Eur/mėn.

 

NORITE SUŽINOTI DAUGIAU APIE FIZINIO ASMENS BANKROTO KAINĄ?

KREIPKITĖS! MES - DRAUGIŠKI.

  • Black Facebook Icon
background_edited_edited.png
background_edited_edited.png

Mus rasite

Maironio g. 23-1, Vilnius

info@stipruszmogus.lt  |  Tel: 860 5678 23

background_edited_edited.png

Šio tinklapio turinys, įskaitant tekstą, vaizdinę medžiagą, garsinį apipavidalinimą, prekių ženklus ir kt., yra UAB "Stiprus žmogus" nuosavybė. Tinklapyje esančią medžiagą, informaciją ir bet kokią intelektinę nuosavybę kopijuoti, platinti ar kitaip panaudoti be išankstinio rašytinio bendrovės sutikimo yra draudžiama.