Fizinio asmens bankroto administravimas

Pirmiausia – tai licencijuota profesionalaus teisininko (ekonomikos specialisto) veikla, kurioje yra teikiamos fizinio asmens bankroto bylos „valdymo ir kontroliavimo“ paslaugos. Kitaip sakant – bankroto administravimas yra šias paslaugas teikiančio asmens gyvenimas ranka rankon tiek su bankrutuojančiu asmeniu, tiek su dažniausiai priešiškais šio asmens kreditoriais.

Bankroto administratorius kartu su teismu visą fizinio asmens bankroto procedūrą kreipia tinkama linkme ir padeda žmogui nukeliauti iki šio proceso pabaigos, t. y. sėkmingo skolų nurašymo.

Deja, Lietuvoje nėra gausu itin profesionalių fizinių asmenų bankroto administratorių. Tam yra kelios priežastys:

Pirma jų – įmonių bankroto administravimas yra žymiai labiau apsimokanti veikla, todėl retas bankroto administratorius yra fizinių asmenų bankroto specialistas.

Antra, fizinių asmenų bankroto administravimas yra labai specifinė ir nauja veikla, kuri reikalauja šios srities išmanymo, nuolatinio domėjimosi teismų praktika, kuri dažnai nulemia pačią parankiausią bankroto bylos strategiją.

Trečia, tik didelio kiekio fizinių asmenų bankroto bylų administravimas sudaro sąlygas bankroto administratoriui susikurti reikiamą kvalifikaciją ir turėti atsakymus į bet kuriuos fizinio asmens bankroto proceso klausimus. Deja, tokius fizinių asmenų bankroto administratorius Lietuvoje galima būtų suskaičiuoti ant vienos rankos pirštų.

Ketvirta, tik didelio kiekio fizinių asmenų bankroto bylų fizinių asmenų bankroto administravimas sudaro sąlygas bankroto administratoriui savo veiklą plėtoti sąžiningai, atvirai ir be papildomų „lėšų“ iš bankrutuojančio asmens reikalavimo. Deja, mus pasiekia ne vieno asmens nusivylęs skundas, kad tokių prašymų Lietuvoje iki šiol yra gausu.

Penkta, fizinių asmenų bankroto administravimas taip reikalauja ne tik teisinių ar ekonominių įgūdžių. Iš tiesų, tai labai didelis psichologinis darbas padedant žmogui atsistoti ant kojų ir nepasiduoti viduryje proceso. Fizinių asmenų bankroto administratorius turi būti jautrus, atidus ir kantrus. Deja, labai daug fizinių asmenų bankroto administratorių tiesiog nuleidžia rankas, gavę atsiskaitymą už teikiamas paslaugas.

Būkite rūpestingas – tinkamo profesionalo radimas neabejotinai padės suplanuoti sėkmingą fizinio asmens bankroto procesą!

UAB „Stiprus žmogus“ teikia paslaugas visoje Lietuvoje, visomis įmanomomis ryšio priemonėmis. Jei kontaktas „akis į akį“ Jums netinkamas, nieko tokio – turime klientų, su kuriais palaikome ryšį nuotoliniais kanalais ir tai jiems netrukdo sėkmingai bankrutuoti!

Kreipkitės. Mes galime padėti!