Fizinio asmens bankroto kaina

Mes žinome, kaip bankroto bylą išsikelti bent jau dvigubai mažesnėmis sąnaudomis nei pas advokatą, ir gerokai pigiau nei bet kur kitur. Garantuojame – mūsų pasiūlyta fizinio asmens bankroto administravimo kaina bei sąlygos bus geriausios, o apmokėjimas – visuomet skaidrus ir aiškus

Kas slepiasi po "fizinio asmens bankroto kaina"? (4 svarbūs aspektai)

Fizinio asmens bankroto kainą galime „suskaldyti” į šias dalis:

  1. Pareiškimo dėl fizinio asmens bankroto bylos iškėlimo kaina;
  2. Bankroto administravimo kaina iki Mokumo atkūrimo plano patvirtinimo;
  3. Bankroto administravimo kaina po Mokumo atkūrimo plano patvirtinimo;
  4. Lėšos, mokamos kreditoriams.
monetos

Pareiškimo dėl fizinio asmens bankroto bylos iškėlimo kaina

Siūlome itin palankias pareiškimo dėl fizinio asmens bankroto bylos iškėlimo kainas, t. y. nuo 900 Eur vieno fizinio asmens bankroto byloje už pareiškimo dėl fizinio asmens bankroto bylos iškėlimo parengimą bei kitų susijusių klausimų sprendimą. Į šią sumą įeina:

Bankroto administravimo kaina iki mokumo atkūrimo plano patvirtinimo

UAB „Stiprus žmogus“ bankroto administravimo išlaidos keturiems ir daugiau mėnesių iki mokumo atkūrimo plano patvirtinimo siekia nuo 150,80 Eur išlaidų + 250 Eur bankroto administratoriaus atlyginimo. Ši suma apima:

kompasas 2
kelione motociklu

Bankroto administravimo kaina po mokumo atkūrimo plano patvirtinimo

Šias išlaidas mokate ne iš Jums paskirtų būtinųjų išlaidų – jos dengiamos iš lėšų, kurias sukaupiate kas mėnesį vesdami lėšas, viršijančias būtinųjų poreikių sumą, į depozitinę sąskaitą. Ši suma apima:

Lėšos, mokamos kreditoriams

Kreditoriams mokamos įmokos nėra susijusios su Jūsų turimų skolų kiekiu ar jų dydžiu. Šias lėšas kiekvieną mėnesį turite mokėti į depozitinę sąskaitą, o jomis apmokama:

besmegenis

Jeigu norite žinoti plačiau...

Pareiškimo dėl fizinio asmens bankroto bylos iškėlimo kaina

Galite pareiškimą (dokumentą teismui, kurio pagrindinis prašymas – fizinio asmens bankroto bylos iškėlimas, bei plačiau aptariamos visus su Jūsų negalėjimu vykdyti finansinių įsipareigojimų sąlygos) parengti pats – ir tai Jums nekainuos nieko. Tam reikalingus dokumentus rasite pas mus.

Žinoma, ši  paslauga gali kainuoti ir daugiau nei 2 000 Eur, jeigu pagalbos kreipsitės į advokatą.

Mes galime pasiūlyti itin palankias pareiškimo dėl fizinio asmens bankroto bylos iškėlimo kainas, t. y. nuo 900 Eur vieno fizinio asmens bankroto byloje už pareiškimo dėl fizinio asmens bankroto bylos iškėlimo parengimą bei kitų susijusių klausimų sprendimą.

Žinoma, ši suma taip pat atrodo bauginančiai, kai visas sąskaitas yra užvaldę antstoliai. Dėl pareiškimo kainos apmokėjimo su savo klientais randame sprendimą – šią sumą galima sumokėti dalimis, su artimųjų pagalba ar rasti kitų, Jums priimtinų sprendimų. Žinome vieną – nebedelskite, tegul laikas tiksi Jūsų naudai!

Jei bankrutuoti norite dviese, nesijaudinkite – fizinio asmens bankroto bylos iškėlimas nepabrangsta dvigubai. Drąsiai kreipkitės į mus, kad galėtume Jums rasti tinkamiausią sprendimą dėl fizinio asmens bankroto bylos iškėlimo už Jums priimtiną kainą.

Bankroto administravimo kaina iki mokumo atkūrimo plano patvirtinimo

Įstatymas numato, kad fizinio asmens bankroto administravimo išlaidos už žmogaus bankroto procesą iki mokumo atkūrimo plano patvirtinimo neturėtų viršyti 4xMMA.

Bankroto administratorius UAB „Stiprus žmogus“ šių išlaidų prašo gerokai mažiau: mūsų prašomos patvirtinti bankroto administravimo išlaidos keturiems ir daugiau mėnesių iki mokumo atkūrimo plano patvirtinimo siekia nuo 150,80 Eur išlaidų + 250 Eur bankroto administratoriaus atlyginimo.

Ši suma gali šiek tiek padidėti, jei bankroto byloje yra didelis kiekis kreditorių ar iškeliama kelių fizinių asmenų bankroto byla. Tačiau – pabrėžiame – šie įkainiai tikrai nedvigubėja, o dažnai išlieka tokie pat!

Bankroto administravimo kaina po mokumo atkūrimo plano patvirtinimo

Minimali fizinio asmens bankroto administravimo kaina po mokumo atkūrimo plano patvirtinimo pas mus – nuo 50-55 Eur/ mėn. 

Ši kaina gali skirtis, jei:

  • turite daug kreditorių;
  • turite daug turto (tiek kilnojamojo, tiek nekilnojamojo);
  • bankrutuojate ne vienas;
  • verčiatės individualia veikla,
  • kitų individualių fizinio asmens bankroto bylos priežasčių, kurias būtinai su Jumis aptarsime iš anksto.

Labai svarbu, jog šias bankroto administravimo išlaidas mokate ne iš Jums paskirtų būtinųjų išlaidų – jos dengiamos iš lėšų, kurias sukaupiate kas mėnesį vesdamas lėšas, viršijančias Jūsų būtinųjų poreikių sumą, į bankroto administratoriaus atidarytą depozitinę sąskaitą.

Pavyzdys: „Ieva, atskaičius mokesčius, t. y. „į rankas“, gauna 500 Eur/ mėn. Teismas, o vėliau – mokumo atkūrimo plane kreditoriai, Ievai patvirtino 450 Eur/ mėn. lėšų sumą būtiniesiems poreikiams tenkinti.“

Taigi, Ieva kas mėnesį į depozitinę sąskaitą turi pervesti 150 Eur ir būtent iš šios sumos yra dengiamos ir bankroto administravimo išlaidos, ir skoliniai įsipareigojimai kreditoriams.

Atsižvelgus į tai, faktiškai po mokumo atkūrimo plano patvirtinimo bankroto administratoriaus paslaugos pas mus Jums iš tiesų nekainuoja nieko.

Norime atkreipti Jūsų dėmesį, kad tokias sąlygas siūlome tik mes. UAB „Stiprus žmogus“ dirba sąžiningai, atvirai, ieškodamas kompromiso tiek tarp bankrutuojančio fizinio asmens galimybių, tiek tarp kreditorių reikalavimų. Jokiu būdu jokių mokėjimų neimame į priekį, taip norėdami užtikrinti Jūsų pasitikėjimą mumis, sklandų  ir operatyvų procesą, kurio nestabdytų jokie nesusipratimai dėl galbūt neatliktų mokėjimų.

Lėšos, mokamos kreditoriams

Gera žinia ta, kad pagal Lietuvos Respublikos fizinių asmens bankroto įstatymo nuostatas kreditoriams mokamos įmokos nėra susijusios su Jūsų turimų skolų kiekiu ar jų dydžiu!

Svarbiausia suma, apie kurią sukasi visi Jūsų daromi mokėjimai kreditoriams, – bankroto bylos iškėlimo metu patvirtinta bei mokumo atkūrimo plane numatyta Jums skiriama naudotis būtinųjų išlaidų suma. Visas Jūsų gautas lėšas, viršijančias šią sumą, (darbo užmokestis, pensija, dovanos, individualios veiklos pajamos kt.), viso fizinio asmens bankroto proceso metu nuo bankroto bylos iškėlimo dienos reikia vesti į bankroto administratoriaus Jums atidarytą depozitinę sąskaitą. Būtent iš šių lėšų yra tenkiname kreditorių reikalavimai, proporcingai kiekvienos skolos sumai, taip pat – dengiamos bankroto administravimo išlaidos.

Fizinio asmens bankroto kaina Lietuvoje ir užsienyje

Žinome tarp žmonių sklandančius mitus, jog bankrutuoti Lietuvoje yra brangu, o kažkur kitur – tikrai galima sutaupyti. Aišku, iš pirmo žvilgsnio gali taip pasirodyti, kai rinktis fizinio asmens bankrotą užsienyje įkalbinėja tuo suinteresuotas asmuo.

Tikriausiai visiems teko girdėti posakį: „Skrudžas moka du kartus“. Taip jau būna, kai, siekiant sutaupyti, nėra apgalvojamos išlaidos vertimams, tarpininko ir kitoms paslaugoms, siekiant atitikti kitos valstybės fizinio asmens bankroto sąlygas. O ką jau kalbėti apie pasitikėjimą žmonėmis, kurie gyvena kažkur toli ir su kuriais nėra galimybių taip paprastai susisiekti.

Mus klausiančių, ar neteikiamų paslaugų kitose šalyse, įskaitant fizinio asmens bankrotą Latvijoje, visuomet klausiame: ar tikrai to norite? Nėra garantijų, kad procedūra kažkur ten, kur „žolė žalesnė“ bus sklandesnė, trumpesnė ir juo labiau – pigesnė. Apie bankrotą užsienyje plačiau galite skaityti čia.

Jei renkatės žengti naują žingsnį, nusikratyti visos naštos, ar neverta to daryti atsakingai, atvirai ir su ramia sąžine? Nauja pradžia atrodo būtent taip!

Norite paklausti? Klauskite drąsiai!