Pareiškimas dėl bankroto bylos iškėlimo

Labai svarbu – pareiškimas dėl fizinio asmens bankroto bylos iškėlimo – vienas svarbiausių dokumentų, teikiamas teismui, kai norime išsikelti fizinio asmens bankroto bylą. Dėl šios priežasties pareiškimas turi būti parengtas itin kruopščiai, atsakingai ir apie viską pagalvojus.

Pareiškimą dėl fizinio asmens bankroto bylos iškėlimo parengsime gerokai mažesnėmis sąnaudomis nei tai Jums pasiūlys advokatas! Ir garantuojame – mūsų pasiūlyta fizinio asmens bankroto kaina ir sąlygos bus geriausios ir Jums palankiausios!

Pareiškimas iškelti bankrotą

Ką svarbu žinoti?

Kaip gauti?

  1. Galite surašyti pats. Tada tai nieko nekainuos. Pareiškimas dėl bankroto bylos fiziniam asmeniui žyminiu mokesčiu neapmokestinamas.
  2. Galite kreiptis į advokatą ar teisininką. Tuomet tai gali kainuoti daugiau nei 2 000 Eur.
  3. Galite prašyti pagalbos bankroto administratoriaus, bankroto procedūrų specialisto, kuris, būdamas su Jumis nuo pat pradžios, galės užtikrinti sklandžiausią Jūsų bankroto eigą bei nuims visus rūpesčius bei neatsakytus klausimus nuo Jūsų pečių.

Pas mus pareiškimo dėl fizinio asmens bankroto bylos iškėlimo kaina mažesnė nei bet kur kitur. Garantuojame!

Kiek kainuoja?

Jei pareiškimą pasiryšite parengti pats -nieko nekainuos! Gali kainuoti apie 2 000 Eur, jeigu viską patikėsite advokatams (apie 1 500 Eur tokiu atveju kainuotų pareiškimo parengimas ir apie 500 Eur dalyvavimas posėdyje).

Kreipkitės į mus – garantuojame žemiausią kainą ir mažiausią galvos skausmą Jums!

Kiek trunka iškėlimo procesas?

Paprastai trunka šiek tiek daugiau nei du mėnesius. Žemiau matysite lentelę, kurioje atskleidžiami fizinio asmens bankroto proceso terminai.

Ar galima bankrotą išsikelti nuotoliniu būdu?

Žinoma!

Jei pageidaujate, su bankroto administratoriumi galite bendrauti nuotoliniu būdu ir tai nesukels jokių problemų. Taip bendrauti galima ir išsikeliant bankroto bylą, ir vėliau tris metus iškeltoje bankroto byloje.

Norite bankrutuoti? Mes padėsime!