Bankroto paslaugų kaina

Kai klientai klausia, kokia yra fizinio asmens bankroto kaina, visuomet akcentuojame, kad labai svarbu atskirti, kada ir už kokią paslaugą yra mokama, kad nesąžiningai paslaugas teikiantys asmenys Jūsų nesuklaidintų.

Fizinių asmenų bankroto administravimo paslaugos gali būti tokios:

  1. Pareiškimo dėl fizinio asmens bankroto bylos iškėlimo parengimas;
  2. Mokumo atkūrimo plano parengimas;
  3. Fizinio asmens bankroto administravimas iki ir po mokumo atkūrimo plano patvirtinimo.

Atsižvelgiant į šias pagrindines fizinių asmenų bankroto bylose teikiamas paslaugas, atitinkamai skirstomos ir šių paslaugų kainos.

Pareiškimo dėl bankroto bylos iškėlimo kaina

Kad ir kiek beieškotumėte – pas mus visuomet rasite žemiausią kainą ir aukščiausią kokybę!

Kodėl?

Atsakymas paprastas – mūsų komanda specializuojasi išskirtinai fizinių asmenų bankroto bylų klausimais, todėl turi sukaupusią didžiausią patirtį ir kompetenciją, kas leidžia užtikrinti kokybę bei operatyvų darbą.

Pas mus pareiškimo dėl bankroto bylos iškėlimo, įsikaitant visas Jums būtinas konsultacijas neraminančiais klausimais (gyvai, telefonu ar el. paštu), strategijos sudėliojimas ir pan. kainuoja nuo 900 Eur vieno fizinio asmens bankroto byloje.

Fizinio asmens mokumo atkūrimo plano parengimo kaina

Iškėlus Jums fizinio asmens bankroto bylą atsipalaiduoti negalite, – laukia vieno svarbiausių bankroto proceso dokumento – mokumo atkūrimo plano – parengimas.  Kadangi dėl šio dokumento nepateikimo teismui laiku Jūsų bankroto byla gali būti nutraukta, siūlome iš anksto kreiptis į profesionalus – kad visas procesas būtų sklandus ir operatyvus.

Mokumo atkūrimo plano parengimo kaina šių paslaugų rinkoje svyruoja nuo 400 iki 500 Eur. Mes žinome, kaip šį dokumentą parengti kokybiškiausiai žemiausiomis kainomis! 

Bankroto administravimo išlaidos iki mokumo atkūrimo plano patvirtinimo, kurias tvirtina teismas

Įstatyme numatyta, kad šios bankroto administravimo išlaidos neturėtų viršyti 4xMMA.

Pas mus šių išlaidų patirsite kur kas mažiau: UAB „Stiprus žmogus” prašomos patvirtinti bankroto administravimo išlaidos keturiems ir daugiau mėnesių iki Plano patvirtinimo teisme siekia nuo 150,80 Eur išlaidų + 250 Eur bankroto administratoriaus atlyginimas, kuris yra tvirtinamas kreditorių kartu su mokumo atkūrimo planu.

Bankroto administravimo išlaidos po mokumo atkūrimo plano teisme patvirtinimo

UAB „Stiprus žmogus” formuoja nuoseklią, skaidrią ir konkrečią savo kainų praktiką visose fizinių asmenų bankroto bylose, todėl mūsų kainos iš anksto yra žinomos visiems kreditoriams: bankroto administravimo išlaidos po mokumo atkūrimo plano patvirtinimo pas mus svyruoja nuo 50-55 Eur/ mėn.

Labai svarbu, jog šias išlaidas mokate ne tiesiogiai iš savo kišenės – jos dengiamos iš lėšų, kurias Jūs sukaupiate kas mėnesį vesdamas lėšas, viršijančias Jūsų būtinųjų poreikių sumą, į bankroto

administratoriaus atidarytą depozitinę sąskaitą, taigi – administravimo išlaidos atskaitomos iš lėšų, skirtų kreditoriams.

Pavyzdys. Jei „į rankas“ gaunate 500 Eur, tikėtina, kad Jūsų būtiniesiems poreikiams būtų patvirtinta 350 Eur suma. Taigi, kiekvieną mėnesį į bankroto administratoriaus Jums atidarytą depozitinę sąskaitą turėtumėte pervesti 150 Eur. Būtent iš šios sumos ir būtų dengiamos aukščiau nurodytos bankroto administravimo išlaidos, o likusi dalis būtų skirstoma kreditoriams.

Fizinio asmens bankroto administravimo išlaidų apmokėjimo tvarka

  1. Jei pareiškimą dėl fizinio asmens bankroto bylos iškėlimo rengsite pas mus (t. y. pas profesionalų bankroto administratorių), pasirašę su Jumis teisinių paslaugų sutartį, jog būtume ramus dėl mūsų įsipareigojimų Jums, paprašysime pusės sumos už pareiškimo parengimą avansu. Kita likusi sumos dalis mokama, kai teismas priima nagrinėti fizinio asmens pareiškimą, t. y. kai teismui jokių papildomų dokumentų teikti nebereikia. Paprastai šiuos du mokėjimus skiria ne mažiau nei 2 mėnesiai.
  2. Visos kitos išlaidos yra apmokamos jų atsiradimo momentu, proporcingai nuo Jūsų gaunamų pajamų.

Norėtumėte daugiau pasiskaityti apie fizinių asmenų bankroto kainą? Ieškokite čia.

Norite sužinoti daugiau? Kreipkitės!