Fizinio asmens bankrotas Klaipėdoje

Fizinių asmenų bankroto bylas Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone nagrinėja:

  • Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos miesto rūmai;
  • Klaipėdos apylinkės teismo Klaipėdos rajono rūmai.

Šiuo metu Klaipėdoje yra vykdomos 269  fizinio asmens bankroto procedūros, Klaipėdos rajone – 74 fizinio asmens bankroto procedūros.

Šiose apskrityse Stiprus žmogus administruoja 26 vis dar vykstančias bankroto bylas.

Net 329 fizinio asmens bankroto procedūros Klaipėdoje ir Klaipėdos rajone jau yra pasibaigusios arba nutrauktos. 6 asmeninio bankroto bylas Klaipėdos mieste ir rajone jau yra pabaigusi ir Stipraus žmogaus komanda.

Vienoje fizinio asmens bylų, iškeltoje Klaipėdoje, pirmosios instancijos teismas nutraukė fizinio asmens bankroto bylą, asmeniui į teismą kreipusis su prašymu pratęsti terminą pateikti mokumo atkūrimo planą: asmuo turėjo asmeninių aplinkybių, kurios neleido visų dokumentų kreditorių susirinkimui ir teismui pateikti laiku.

Kadangi pirmosios instancijos teismas šio bankrutuojančio asmens prašymo netenkino ir bankroto bylą nutraukė, mūsų komanda kartu su bankrutuojančiu asmeniu parengė motyvuotą skundą Klaipėdos apygardos teismui, kuris visiškai sutiko su bankroto administratoriaus dėstomais argumentais, jog teismas, nagrinėdamas fizinio asmens bankroto bylą, turi būti rūpestingas, atidus objektyvioms aplinkybėms ir neužkirsti kelio fizinio asmens bankroto bylos tęstinumui, kad gali dar labiau padidinti fizinio asmens skolas.

Norite bankrutuoti Klaipėdoje? Parašykite mums!