Fizinio asmens bankrotas Panevėžyje

Panevėžyje ir Panevėžio rajone fizinių asmenų bankroto bylas nagrinėja:

  • Panevėžio apylinkės teismo Panevėžio rūmai;
  • Panevėžio apylinkės teismo Biržų rūmai;
  • Panevėžio apylinkės teismo Kupiškio rūmai;
  • Panevėžio apylinkės teismo Pasvalio rūmai;
  • Panevėžio apylinkės teismo Rokiškio rūmai.

Šiuo metu Panevėžyje yra vykdoma 50  fizinio asmens bankroto procedūrų, Panevėžio rajone – 12 fizinio asmens bankroto procedūrų.

Šiose apskrityse Stiprus žmogus administruoja 3 vis dar vykstančias bankroto bylas.

Net 74 fizinio asmens bankroto procedūros Panevėžyje ir Panevėžio rajone jau yra pasibaigusios arba nutrauktos.

Vienoje Panevėžyje vykusių bylų mūsų teisininkų komanda apgynė oficialių ir skaidriai bankroto byloje mokamą bankroto administratoriaus atlyginimą. Būtent šioje byloje buvo priimtas vienas pirmųjų teismo sprendimų, kuriame buvo pasisakyta, jog norint išvengti neskaidrių mokėjimų fizinių asmenų bankroto administratoriams, iš kreditoriams tenkančių (t. y. lėšų, liekančių asmeniui atskaičius mėnesines būtinąsias išlaidas) turi būti mokamas adekvatus ir bankroto administratoriaus profesiją atitinkantis atlyginimas.

Tai buvo didelis laimėjimas, kadangi iki Stipraus žmogaus komandai nepradedant formuoti teismų praktikos dėl bankroto administratoriaus atlyginimo, išmokėjimo ir apskaičiavimo, Lietuvoje buvo itin gajus neskaidrus ir pernelyg bankrutuojantį asmenį finansiškai „smaugiantis“ atsiskaitymas su bankroto administratoriais.

Jei gyvenate Panevėžyje ar Panevėžio rajone ir turite finansinių sunkumų, drąsiai kreipkitės į mus – atsakymo ieškosime drauge.

Norite bankrutuoti Panevėžyje? Parašykite mums!