Fizinio asmens bankrotas Vilniuje

Fizinių asmenų bankroto bylas Vilniuje nagrinėja:

  • Vilniaus miesto apylinkės teismas;
  • Vilniaus regiono apylinkės teismo Vilniaus rajono rūmai;
  • Vilniaus regiono apylinkės teismo Ukmergės rūmai;
  • Vilniaus regiono apylinkės teismo Švenčionių rūmai;
  • Vilniaus regiono apylinkės teismo Širvintų rūmai;
  • Vilniaus regiono apylinkės teismo Šalčininkų rūmai;
  • Vilniaus regiono apylinkės teismo Trakų rūmai.

Šiuo metu Vilniuje yra vykdomos daugiau nei 400 fizinio asmens bankroto procedūrų, Vilniaus rajone – 56 fizinio asmens bankroto procedūros. Stebima tendencija, jog 2020 metais iškeltų fizinių asmenų bankroto bylų skaičius ėmė didėti ne tik didžiausiame šalies mieste, bet ir visoje Lietuvoje.

Vilniaus apskrityje Stiprus žmogus šiuo metu administruoja 43 fizinio asmens bankroto bylas.

Net 274 fizinio asmens bankroto procedūros Vilniuje ir Vilniaus rajone jau yra pasibaigusios arba nutrauktos.

8 asmeninio bankroto bylas Vilniaus mieste ir rajone jau yra pabaigusi ir Stipraus žmogaus komanda. Net tris iš šių fizinių asmenų bankroto bylų mums pavyko pabaigti anksčiau laiko, pasiekus sutarimą tarp bankrutuojančio fizinio asmens ir jo kreditorių.

Dėl didžiausio administruojamų bankroto fizinio asmens bankroto bylų skaičiaus Vilniaus apskrityje būtent šiuose teismuose Stipraus žmogaus komanda ypač aktyviai prisideda prie teisminės praktikos formavimo.

Vienoje bylų Stipraus žmogaus komandai pavyko įtikinti teismą, kad fiziniam asmeniui numatytos būtinosios išlaidos, bėgant fizinio asmens bankroto procedūrai, neišvengiamai didėja kylant paslaugų ir produktų kainoms. Nors kreditoriai atsisakė tvirtinti Plano pakeitimą su padidėjusiomis būtinosiomis išlaidomis, teismas palaikė UAB „Stiprus žmogus“ poziciją ir Plano pakeitimą patvirtino.

bankroto statistika

Norite bankrutuoti Vilniuje? Parašykite mums!